نحوه تنظیم اعلان‌های ایمیل برای به‌روزرسانی‌های وردپرس

نحوه تنظیم اعلان‌های ایمیل برای به‌روزرسانی‌های وردپرس

آیا می‌خواهید اعلان‌های ایمیل را برای آخرین به‌روزرسانی‌های وردپرس تنظیم کنید؟ به‌روز بودن وب‌سایت وردپرس شما اهمیت بسیاری دارد و تنظیم اعلان‌های ایمیل می‌تواند این فرآیند را برای شما ساده‌تر کند.

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس فقط زمانی که وارد بخش مدیریت می‌شوید، اعلان‌های به‌روزرسانی را به شما نشان می‌دهد. اما اگر می‌خواهید از به‌روزرسانی‌های مهم آگاه شوید، حتی زمانی که به سایت خود وارد نشده‌اید، تنظیم اعلان‌های ایمیل بسیار مفید است.

چرا تنظیم اعلان‌های ایمیل برای به‌روزرسانی‌های وردپرس ضروری است؟

تنظیم اعلان‌های ایمیل برای به‌روزرسانی‌های وردپرس به شما این امکان را می‌دهد که همیشه از آخرین نسخه‌های هسته، افزونه‌ها و پوسته‌های وردپرس خود آگاه باشید. به‌روزرسانی‌ها اشکالات موجود را برطرف می‌کنند و عملکرد سایت شما را بهبود می‌بخشند. همچنین، نرم‌افزارهای قدیمی‌تر ممکن است دیگر توسط تیم توسعه‌دهنده پشتیبانی نشوند و ممکن است خطرات امنیتی را افزایش دهند.

گام‌های تنظیم اعلان‌های ایمیل برای وردپرس

  1. انتخاب یک افزونه مناسب: ابتدا یک افزونه معتبر برای ارسال اعلان‌های ایمیل را انتخاب کنید. افزونه‌های متعددی وجود دارند که این قابلیت را ارائه می‌دهند.
  2. نصب و فعال‌سازی افزونه: پس از انتخاب، افزونه را در وردپرس خود نصب و فعال کنید.
  3. تنظیمات افزونه: در تنظیمات افزونه، گزینه‌هایی برای ارسال اعلان‌های ایمیل برای به‌روزرسانی‌های مختلف وجود دارد. تنظیمات را بر اساس نیاز خود انجام دهید.
  4. تست کردن: پس از تنظیم، یک تست اجرا کنید تا اطمینان حاصل کنید که اعلان‌ها به درستی ارسال می‌شوند.

متأسفانه، وردپرس از طریق ایمیل شما را در مورد به روز رسانی های موجود با خبر نمی کند. برای این منظور شما باید وارد سایت شوید و وجود به روز رسانی‌های موجود را بررسی کنید، که می تواند دردسرساز باشد به این معنی که ممکن است برخی از به روز رسانی ها را از دست بدهید.

خبر خوب این است که یک راه آسان برای تنظیم اعلان‌های ایمیل برای به‌روزرسانی‌های وردپرس وجود دارد. ما در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

نحوه تنظیم اعلان های ایمیل برای به روز رسانی های وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه WP Updates Notifier را نصب و فعال کنید. این افزونه یک اعلان ایمیل به‌روزرسانی وردپرس را برای شما ارسال می‌کند که به شما می‌گوید کدام به‌روزرسانی‌های برای هسته وردپرس، افزونه و تم موجود هستند، مانند این:

پس از آن، به سادگی از داشبورد وردپرس خود به صفحه تنظیمات » Updates Notifier بروید.

در بخش تنظیمات، باید انتخاب کنید که هر چند وقت یکبار می‌خواهید افزونه به‌روزرسانی‌ها را بررسی کند. پیش فرض بر روی هر ساعت یک بار تنظیم شده است، اما می توانید آن را به یک بار در روز، دو بار در روز یا یک بار در هفته تغییر دهید.

در مرحله بعد، می‌توانید انتخاب کنید که ایمیل‌های به‌روزرسانی را برای افزونه و تم دریافت کنید یا خیر. همچنین دریافت اعلان‌ها فقط برای افزونه ها و تم‌های فعال امکان‌پذیر است، بنابراین صندوق ورودی ایمیل شما پر از پیام نخواهد شد.

در  ادامه، مطمئن شوید که کادری که می‌گوید «به‌روزرسانی‌های هسته خودکار به این آدرس اطلاع داده شود؟» (Notify automatic core updates to this address?) را علامت بزنید تا اطمینان حاصل شود که اعلان‌ها را در آدرس ایمیل مدیر دریافت می‌کنید.

گزینه بعدی اختیاری است، اما می‌توانید انتخاب کنید که اعلان‌های اصلی به‌روزرسانی وردپرس در ناحیه مدیریت وردپرس از کاربران غیر مدیر پنهان شود. اگر می‌خواهید از دیدن این اعلان‌ها توسط سایر کاربران جلوگیری کنید، این گزینه است مفید باشد.

در بخش تنظیمات اعلان‌های ایمیل (Email Notifications )، می‌توانید تعیین کنید که اعلان‌ها به کدام آدرس ایمیل ارسال شود.

اگر وب‌سایت را با یک تیم مدیریت می کنید، می‌توانید چندین آدرس را در قسمت ایمیل وارد کنید. فقط توجه کنید که باید آدرس ها را با کاما جدا کنید.

در صورت نیاز، می‌توانید Slack Notifications را نیز راه‌اندازی کنید، اما توصیه می‌کنیم این کار را فقط در صورتی انجام دهید که مهارت‌ها و دانش لازم در مورد Slack API را داشته باشید.

پس از اتمام کار، فقط روی «ذخیره تنظیمات» (Save settings) کلیک کنید. همچنین، می‌توانید روی «ذخیره تنظیمات با ایمیل آزمایشی» (Save settings with test email) کلیک کنید تا ببینید ایمیل اعلان چگونه خواهد بود.

شما باید پیام زیر را در صندوق ورودی ایمیل خود دریافت کنید:

امیدواریم این مقاله به شما در تنظیم اعلان‌های ایمیل برای به‌روزرسانی‌های وردپرس کمک کرده باشد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهبخش دانلودحساب کاربری
جستجو
Chaunsa sweet mango company. City cape coral. La06 central lehigh acres.